קיסריה עיצוב נוף בע"מ

סטנד לאופניים

סטנדים לאופניים
חברת "קיסריה עיצוב בנוף" עוסקת לאורך שנים ביצור שלל מוצרי ריהוט רחוב עבור העיצוב הכלל סביבתי, לרבות ייצור של מגוון סטנדים לאופניים, תוך מענה אידאלי הן לצרכים פונקציונליים והן לצרכים עיצוביים. החברה מקפידה לבחון את מאפייני הסביבה הרלוונטית מבחינת צביון האוכלוסייה, תרחישי משתמש, עומס התנועה בהתייחס לשעות היום, תנאי מזג האוויר, העיצוב השולט, המגמה המתחדשת באזור, אופי התאורה וכדומה. התחשבות בגורמים מסוג אלו, מאפשרים לפתי מוצרי ריהוט רחוב ומתקני אופניים שמותאמים לשוק הישראלי ולסביבה האורבנית בה אנו חיים.
עיצוב חכם
כיוון שכיום יותר ויותר אנשים רוכבים על אופניים, חברת "קיסריה עיצוב בנוף" מציעה שלל סטנדים לאופניים, וזאת לצד מגוון ריהוט רחוב משלים למרחב הציבורי (כגון פרגולות ומתקני אשפה). לצד ההיצע הנרחב אשר מציע שלל תרחישי שימוש ועיצובים, ניתן למצוא מחשבה יצירתית, יחס מקצועי, חומרים איכותיים, טכניקות פשוטות אך אידאליות ובאופן כללי מוצר מרהיב, פרקטי, נוח, חכם, אלגנטי ואיכותי.
לקוחות החברה
כיום שלל ועדי עובדים, ראשי מוסדות וחברות כבר יודעים שכאשר הם מחפשים אחר מתקני חניה לאופניים איכותיים, ישנה חברה מובילה תחום אליה יש לפנות, ולו כי היא כל העת ממשיכה לעצב ולפתח שלל עיצובים חדשים אשר מותאמים לכלל צרכי הקהילה. בין לקוחות החברה ניתן למצוא וועדי בתים משותפים, רשויות מוניציפליות, קיבוצים וישובים, בתי ספר ומוסדות חינוך, מרכזי קניות, אדריכלים, בתי חולים ומוסדות ציבור, מנהלי של פארקים ומרכזי ספורט, מפעלי תעשייה, חברות היי-טק, משרדים ועוד.

כוחו של עיצוב

לאור כל זאת, אם גם אתם מאמינים בכוח של עיצוב לשנות, לסדר, לייעל, לסייע, ואף לתרום לכלל המראה העיצובי – הרי שגם אתם מוזמנים ליצור קשר וליהנות ממבחר עשיר, איכותי, מתקדם ושבנוסף לכל גם חושב ירוק, וזאת מתוך שאיפה לעתיד טוב יותר, בריא יותר ויפה יותר.

היצע משלים של מוצרים

לבסוף נציין שלצד שלל סטנדים לאופניים, גם ניתן למצוא היצע עשיר משלים של מגוון מוצרים נחוצים, מוצרים המיועדים להצבה ברחובות הערים וברחבי הרשויות המקומיות. שילוט לשבילי אופנים, עמדות תשלום, גגונים ופרגולות, אשפתונים, ספסלי רחוב ועוד, ולו מתוך שאיפה להחזיר את האנשים לרחובות, למזער את מספר הרכבים, להעשיר את איכות החיים של כולנו, ובאופן כללי על מנת להפוך את המתחם הציבורי להרבה יותר נגיש, חכם ונעים לעין.

סגירת תפריט
×

עגלת קניות